"Gramy Zmysłami" 2022/2023

Sensoryczny spacer

W ramach ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Gramy zmysłami” klasa 1a wybrała się na sensoryczny spacer. Rozwój sensoryczny jest bardzo ważny dla dzieci, pozwala odczuć i rozumieć w relacji do siebie bodźce odbierane z otaczającego nas świata. Spacer stał się wspaniałą okazją do integracji klasy oraz poznawania przyrody prawie wszystkimi zmysłami: wzrokiem, słuchem, dotykiem, węchem. Podczas wspólnego wyjścia uczniowie utrwalili również rozpoznawanie i nazywanie figur geometrycznych. Sensoryczny, jesienny spacer był także okazją do aktywności na świeżym powietrzu przy pięknej, słonecznej pogodzie.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj