"Wiem, czuję, pomagam" 2023/2024

"Michał i czarodziejska piłka"

W ramach realizacji programu Wiem.. Czuję.. Pomagam klasa 3a wysłuchała opowiadania pt. „Michał i czarodziejska piłka?”. Po wysłuchaniu bajki uczniowie rozpoczęli rozmowę na temat wiary w siebie oraz szacunku wobec innych. Dzielili się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami, podawali przykłady sławnych sportowców, którzy przeszli długą i trudną drogę do osiągnięcia sukcesu.  

Uczniowie w parach porozmawiali o szacunku wobec wszystkich ludzi. Uświadomili sobie, że warto dawać szansę sobie oraz innym ludziom niezależnie od ich wyglądu. To był bardzo miło spędzony czas. Sformułowane wnioski na długo pozostaną nam w pamięci i zostaną wdrożone do życia codziennego. Uczniom bardzo podobały się zajęcia dotyczące szacunku.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj