Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus

Zapraszamy uczniów klas trzecich do udziału w prestiżowym konkursie Olimpiada wiedzy Archimedes – Matematyka Plus. Głównym celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i zdolności matematycznych uczniów. Test odbywa się pod patronatem największego w Polsce wydawcy kursów popularnonaukowych Amermedia Sp. z o.o. W ciągu 45 minut trzecioklasiści rozwiązują test składający się z 25 zadań. Maksymalnie mogą zdobyć 100 punktów. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można uzyskać u wychowawcy klasy.

 

-35-11911935-119

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj