"Wiem, czuję, pomagam" 2022/2023

Jak Basia ptaki szczęścia uratowała?

W ramach realizacji programu Wiem.. Czuję.. Pomagam klasa 3a wysłuchała bajkę pt. „Jak Basia ptaki szczęścia uratowała?” Po wysłuchaniu bajki uczniowie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami. Co to jest szczęście? Co daje nam szczęście? Gdzie jest szczęście?

Każdy uczeń miał za zadanie narysować co sprawia, że jestem szczęśliwi? Interpretacja szczęścia  w klasie 3a jest różnorodna np. rodzina, kolega, przyjaciółka oraz zainteresowania, którym oddają się uczniowie. Jednym słowem szczęście to „doświadczanie radości, zadowolenia i dobrego samopoczucia, połączone ze świadomością tego, że nasze życie jest dobre, wartościowe i ma sens”.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj