eTwinning - język hiszpański - 2023/2024

W tym roku szkolnym uczniowie z klasy 7a rzuciła się w wir ekologicznej zabawy przy tworzeniu kartek świątecznych. Oczywiście nie mogło zabraknąć szalonego przywitania, gdzie wszyscy się przedstawili, wrzucili kilka faktów o sobie, opowiedzieli, jak to u nas w Polsce świętujemy Boże Narodzenie i przygotowali życzenia dla kolegów zza granicy. Dostaliśmy też  kartki od naszych kolegów z Francji.

Una mascota viajando por el mundo

W tym roku szkolnym klasa 7a przygotowuje maskotkę do wyjazdu do Finlandii i do Francji. Zagraniczna przygoda nie obejdzie się bez biletu lotniczego, paszportu oraz dzienniczka wyjazdu. Pierwsza strona oraz podstawowe informacje już są zrobione, a więc w drogę przyjacielu.