"Gramy Zmysłami" 2022/2023

Zimowe SLIME

Klasa 1e wykonała kolejne zadanie sensoryczne w ramach projektu „Gramy zmysłami”. Głównym celem zabaw sensorycznych jest optymalne wsparcie rozwoju mózgu oraz umiejętności posługiwania się zmysłami. Zabawy sensoryczne pobudzają zmysły dziecka, rozwijają motorykę małą i dużą, a także rozbudzają kreatywność i wyobraźnię. Tematem przewodnim w lutym były znane i lubiane przez dzieci SLIME. Podczas zajęć uczniowie samodzielnie wykonywali zimowe SLIME. Ponadto stymulowali zmysł dotyku i wzroku, poprzez dodanie do podstawowej wersji glutka przedmiotów o różnych fakturach np. brokatów o różnych gradientach i kolorach.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj