Akademia Przyszłości

Akademia Przyszłości od 2003r. pomaga Dzieciom, które w siebie nie wierzą, mają niską samoocenę. To bezpieczna, twórcza przestrzeń, w której Dziecko spotyka się z drugim człowiekiem, dorosłym, który chce mu poświęcić swój czas i uwagę, być dla niego mądrym towarzyszem. 

Akademia wyposaża Dziecko w zasoby i doświadczenia, dzięki którym może pokonać dotychczasowe przeszkody i poradzić sobie w dorosłym życiu – przede wszystkim buduje w dziecku poczucie własnej wartości. 

Dowiedz się więcej o Akademii Przyszłości (akademiaprzyszlosci.org.pl)

Akademia Przyszłości - podsumowanie

17 czerwca 2023 r. w naszej szkole mieliśmy przyjemność zakończyć 20. Edycję Akademii Przyszłości. „Gala sukcesu” to czas podsumowań, refleksji, radości. W tym dniu, wszyscy chętni uczestnicy Akademii z całego podkarpacia mieli możliwość spotkać się z Wolontariuszami z którymi pracują na co dzień. Zaproszeni byli także rodzice i opiekunowie uczniów, Koordynatorzy i Liderzy Akademii Przyszłości a także Koordynatorzy Szkolni. Obecna była także Rada Wojewódzka. Zanim uczestnicy udali się na zasłużone „wakacje”, zabawom nie było końca… Były konkursy z nagrodami, quizy, radość, uśmiech i muzyka a także słodki poczęstunek. Był czas na to, by powiedzieć sobie wzajemne dziękuję, i idąc zgodnie z założeniami Akademii- „Głowa do góry”! i do zobaczenia we wrześniu!!!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj