Kangur matematyczny

Wyniki konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2021

Konkurs Kangur Matematyczny w tym roku szkolnym z powodu obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 został przeprowadzony w naszej szkole drogą internetową w dniu 22 kwietnia.

W tym roku 137 uczniów było zapisanych na konkurs. W przygotowania do konkursu zaangażowani byli wszyscy nauczyciele matematyki oraz 12 nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej uczących w klasach 2 i 3. Jeden z uczniów przystąpił do konkursu stacjonarnie w innej szkole i zdobył wyróżnienie.

Uczniowie, którzy pisali konkurs w formie online i zdobyli ilość punktów wystarczającą do zdobycia wyróżnienia w wersji stacjonarnej, zostali nagrodzeni wyróżnieniem szkolnym. Było 59 takich uczniów i otrzymali oni dyplomy. Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę przestrzenną w formie breloczka.

Wyniki dla kategorii: Żaczek

klasy 2

Szymon Dutka – opiekun: Anna Balicka - Rabada

Zofia Lemiech – opiekun: Anna Balicka - Rabada

Aleksandra Masłyk – opiekun: Anna Balicka - Rabada

Tymon Osowski – opiekun: Anna Balicka - Rabada

Julia Senderska – opiekun: Anna Balicka - Rabada

Eliza Szeliga – opiekun: Anna Balicka - Rabada

Wojciech Rożek – opiekun: Alicja Stefańska

Remigiusz Skrzypek – opiekun: Alicja Stefańska

Filip Pawlica – opiekun: Beata Podgórska

Kamil Pawlica – opiekun: Beata Podgórska

Gabriela Depa – opiekun: Beata Podgórska

Igor Ustrzycki – opiekun: Beata Podgórska

Kacper Ciba – opiekun: Beata Podgórska

Julia Bącal – opiekun: Beata Podgórska

Igor Kalwas – opiekun: Justyna Ciołkosz

Wiktoria Dander – opiekun: Justyna Ciołkosz

Maciej Jaskółka – opiekun: Justyna Ciołkosz

Anna Wójcik – opiekun: Justyna Ciołkosz

Filip Bator – opiekun: Katarzyna Rogóż

Krzysztof Klimczak – opiekun: Katarzyna Rogóż

Antoni Matusiak – opiekun: Katarzyna Rogóż

Maciej Borkowski – opiekun: Monika Ciupak

Max Hryniszyn – opiekun: Monika Ciupak

Victor Ożóg – opiekun: Monika Ciupak

Wyniki dla kategorii: Maluch

klasy 3

Artur Rzońca - opiekun: Iga Rogowska - Panek

Mateusz Sitko - opiekun: Iga Rogowska - Panek

Antoni Regulski – opiekun: Renata Świąder

Fabian Kędra – opiekun: Renata Świąder

Gabriel Gajewski – opiekun: Renata Świąder

Mikołaj Lew – opiekun: Anna Czernik

Artem Strekozov – opiekun: Karolina Selwet - Tabiś

Alan Furman – opiekun: Karolina Selwet – Tabiś

Hanna Szynal – opiekun: Karolina Selwet – Tabiś

Nina Siwiecka – opiekun: Karolina Selwet – Tabiś

Marek Antosiewicz – opiekun: Karolina Selwet - Tabiś

Ksawery Depa – opiekun: Joanna Dacyl

Grzegorz Lipiński – opiekun: Joanna Dacyl

Miron Mikrut – opiekun: Joanna Dacyl

Julia Stokłosa – opiekun: Joanna Dacyl

Oliwia Urbala – opiekun: Joanna Dacyl

Szymon Smycz – opiekun: Marta Worosz

klasy 4

Mateusz Pytko – opiekun: Magdalena Harasymowicz

Nadia Pawiak – opiekun: Magdalena Harasymowicz

Karol Serafin  – opiekun: Magdalena Harasymowicz

Adam Hul – opiekun: Magdalena Harasymowicz

Valeriia Rukh – opiekun: Paulina Ziemniak

Lena Gawle – opiekun: Paulina Ziemniak

Adam Oleniacz – opiekun: Paulina Ziemniak

Wyniki dla kategorii: Beniamin

klasy 5

-

klasy 6

Szymon Kędra – opiekun: Mariola Kuduk

Dominik Kut – opiekun: Mariola Kuduk

Magdalena Mikulska – opiekun: Agnieszka Lasek

Aleksandra Dutka – opiekun: Agnieszka Lasek

Natan Purgacz – opiekun: Agnieszka Lasek

 klasy 7

Kamila Kwiatkowska – opiekun: Agnieszka Lasek

Szymon Stachowicz – opiekun: Agnieszka Lasek

Wyniki dla kategorii: Kadet

klasy 8

Sebastian Regulski – opiekun: Agnieszka Lasek

Wiktor Pieńkos – opiekun: Agnieszka Lasek

Maciej Szeliga – opiekun: Agnieszka Lasek

Kamil Harbuz – opiekun: Agnieszka Lasek

Kacper Kurz - opiekun: Magdalena Harasymowicz (wyróżnienie w konkursie pisanym stacjonarnie)

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie gratulujemy!