Kangur matematyczny

Wyniki konkursu KANGUR MATEMATYCZNY 2024

21 marca 2024 roku w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny”. W tym roku przystąpiło do niego 135 uczniów naszej szkoły.  
 
Wśród uczniów naszej szkoły mieliśmy 28 nagrodzonych. Wszyscy zwycięzcy dostali dyplomy i książki z Kangurowej kolekcji. Każdy uczestnik konkursu otrzymał układankę logiczną – drewniany tangram. 

 

Wyniki dla kategorii Żaczek: 

Kl. 2 

Michał Pięta – wyróżniony – opiekun: Justyna Bar 

Hanna Reizer – wyróżniony – opiekun: Weronika Duraczyńska 

Karol Prendecki – wyróżniony – opiekun: Weronika Duraczyńska  

Szymon Pietrucha – wyróżniony – opiekun: Justyna Bar 

Julia Bogaczewicz – wyróżniony – opiekun: Monika Ciupak 

Wyniki dla kategorii Maluch: 

Kl. 3 

Sebastian Rybski – wyróżniony – opiekun: Alicja Łysyganicz 

Wiktor Gawlik – wyróżniony – opiekun: Marta Worosz 

Ewa Dymura – wyróżniony – opiekun: Joanna Dacyl 

Igor Gawron – wyróżniony – opiekun: Renata Świąder 

Sara Szeliga – wyróżniony – opiekun: Karolina Selwet-Tabiś 

Witold Zarzecki – wyróżniony – opiekun: Joanna Dacyl 

Jan Bukała – wyróżniony – opiekun: Alicja Łysyganicz 

Kl. 4 

Sikora Aleks – wyróżniony – opiekun: Agnieszka Lasek 

Łyszczarz Lena – wyróżniony – opiekun: Agnieszka Lasek 

 Domańska Zuzanna – wyróżniony – opiekun: Agnieszka Lasek 

 

Wyniki dla kategorii Beniamin:  

Kl. 5 

Matusiak Antoni – wyróżniony – opiekun: Paulina Ziemniak 

Mikulska  Anna – wyróżniony – opiekun: Zuzanna Gurga  

 

Kl. 6 

Rybacka Justyna – bardzo dobry – opiekun: Paulina Ziemniak  

Rzońca Artur – wyróżniony – opiekun: Urszula Szalacha 

Kędra Fabian – wyróżniony – opiekun: Urszula Szalacha 

Kulczycka Liwia – wyróżniony – opiekun: Paulina Ziemniak 

Wysocki Aleksander – wyróżniony – opiekun: Urszula Szalacha 

Gajewski Gabriel – wyróżniony – opiekun: Urszula Szalacha 

Sitko Mateusz – wyróżniony – opiekun: Urszula Szalacha 

Syty Olaf – wyróżniony – opiekun: Urszula Szalacha 

  

Wyniki dla kategorii Kadet:  

Kl. 7 

Jaszczur Hubert – wyróżniony – opiekun: Agnieszka Lasek 

Majcher Szymon – wyróżniony – opiekun: Agnieszka Lasek  

Kl. 8 

Karol Rękowicz – wyróżniony – opiekun: Agnieszka Lasek  

 

Gratulujemy uczniom i nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów!!! 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj