Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - 2021/2022

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - sesja jesienna / wyniki!

W bieżącym tygodniu nauki odbyło się wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów oraz uczestników jesiennej sesji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon. 

Uczestnikami konkursu byli uczniowie klas II i III, którzy zmagali się z zadaniami o różnym stopniu trudności sprawdzając tym samym swoje umiejętności ze sprawności zintegrowanych, matematyki oraz języka angielskiego.

Celem konkursu było odkrywanie uzdolnień dzieci, a także motywowanie ich do dalszego rozwoju swoich talentów. 

Serdecznie gratulujemy!

Ogólnopolski konkurs przedmiotowy LEON

 

LAUREACI

 

Matematyka

KLASY II

 

UCZEŃ

MIEJSCE

KLASA

Sikora Aleks

1 miejsce

Kl.2g

Stokłosa Kan

4 miejsce

Kl 2e

Dusznik Amelia

5 miejsce

Kl. 2e

Foltman Karina

5 miejsce

Kl. 2d

Cichoński Franciszek

6 miejsce

Kl.  2g

Drzewicki Maksymilian

6 miejsce

Kl. 2g

Dembicki Beniamin

7 miejsce

Kl. 2d

Dąbrowska Emilia

7 miejsce

Kl. 2e

Szwanc Jowita

7 miejsce

Kl. 2f

Szynal Michał

7 miejsce

Kl. 2b

Nowak Nikola

8 miejsce

Kl. 2d

Woszczek Wiktor

8 miejsce

Kl. 2c

Kulikowski Michał

8 miejsce

Kl. 2g

Cierpiał Julia

8 miejsce

Kl. 2b

Rogozińska Helena

8 miejsce

Kl. 2a

Pomianek Aleksander

8 miejsce

Kl. 2g

Janusz Michał

9 miejsce

Kl. 2d

Kwaśny Adrian

9 miejsce

Kl. 2c

Humaj Brunon

9 miejsce

Kl. 2g

Jopkiewicz Zuzanna

9 miejsce

Kl. 2f

Skorupski Edward

9 miejsce

Kl. 2g

Kraska Dawid

10 miejsce

Kl. 2e

Lisak Bartosz

10 miejsce

Kl.2c

Panek Julian

10 miejsce

Kl. 2a

 

Klasy III

 

UCZEŃ

MIEJSCE

KLASA

Mikulska Anna

5 miejsce

Kl.3b

Rożek Wojciech

5 miejsce

Kl.3b

Żyłka Szymon

6 miejsce

Kl. 3c

Szczepanik Michał

6 miejsce

Kl.3b

Bator Filip

6 miejsce

Kl. 3e

Skrzypek Remigiusz

7 miejsce

Kl.3b

Kędzior Justyna

7 miejsce

Kl.3b

Borkowski Maciej

7 miejsce

Kl. 3f

Matusiak Antoni

9 miejsce

Kl. 3e

Hryniszyn Max

9 miejsce

Kl. 3f

Tymoteusz Orzech

10 miejsce

Kl. 3c

Dander Wiktoria

10 miejsce

Kl. 3d

 

 

Język angielski

 

KLASY II

 

UCZEŃ

MIEJSCE

KLASA

Tatsis Pola

6 miejsce

 Kl. 2a

Jaroch Zuzanna

8 miejsce

  Kl. 2e

Szwanc Jowita

8 miejsce

Kl. 2f

Panek Julian

9 miejsce

 Kl. 2a

Foltman Kalina

 10 miejsce

 Kl. 2d

 

KLASY III

 

UCZEŃ

MIEJSCE

KLASA

Orzech Tymoteusz

10 miejsce

Kl. 3c

Brzyska Karla

10 miejsce

Kl. 3f

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj