Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - 2022/2023

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy LEON - sesja jesienna


Jesienią chętni uczniowie z klas II i III naszej szkoły brali udział w jesiennej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego LEON. Uczniowie rozwiązywali testy matematyczne, z języka angielskiego i sprawności zintegrowanych.

Celem konkursu jest sprawdzenie umiejętności ścisłych uczniów oraz zachęcenie do rozwijania pasji matematycznych i samodzielności, odkrywania ukrytych talentów oraz rozwinięcia nawyku twórczego i logicznego myślenia. Do konkursu przystąpiło wielu uczniów z edukacji wczesnoszkolnej. Wśród nich wyłoniono wielu laureatów.



Serdecznie gratulujemy!

LAUREACI


Język angielski klasa II

Uczeń

Miejsce

Klasa

Julia Drozd

5

2f

Wiktor Gawlik

6

2d

Aleksandra Zajdel

7

2d

Michael Niemiec

8

2b

Witold Zarzecki

10

2f

 

Język angielski klasa III

Uczeń

Miejsce

Klasa

Pola Tatsis

8

3a

 

Matematyka klasa II

Uczeń

Miejsce

Klasa

Aleksandra Zajdel

3

2d

Olivier Bonecki

4

2e

Ewa Dymura

5

2f

Wiktor Gawlik

5

2d

Jan Bukała

5

2b

Arsenij Strekozov

5

2a

Weronika Kania

5

2a

Sebastian Rybski

5

2d

Wiktor Kempa

6

2a

Witold Zarzecki

6

2f

Dominika Zubrytska

7

2f

Kseniia Bulhakova

8

2b

Anna Szuba

8

2e

Mateusz Marek

8

2a

Aleksander Wawrzkiewicz

9

2d

Miłosz Czajczyk

9

2d

Sebastian Gierulski

9

2b

Tymon Leniart

9

2b

Emilia Kramarz

10

2a

 

Matematyka klasa III

Uczeń

Miejsce

Klasa

Aleks Sikora

1

3g

Emilia Dąbrowska

2

3e

Karina Kuduk

3

3g

Helena Rogozińska

4

3a

Jan Stokłosa

5

3e

Bruno Humaj

5

3g

Maksymilian Drzewicki

5

3g

Maksymilian Pawiak

6

3f

Jowita Szwanc

6

3f

Beniamin Dembicki

6

3d

Michał Kulikowski

6

3g

Marcel Wilk

6

3g

Kacper Brzychczy

7

3g

Szymon Żyardzki

8

3g

Michał Szynal

8

3b

Dawid Kraska

9

3e

Edward Skorupski

9

3g

Hanna Ziemba

9

3b

Bartosz Lisak

9

3c

Nikola Nowak

9

3d

Jakub Lasek

9

3c

Lena Łyszczarz

10

3a

Zintegrowane sprawności klasa II

Uczeń

Miejsce

Klasa

Aleksandra Zajdel

8

2d

Ewa Dymura

10

2f

Malwina Dziedzic

10

2e

Zintegrowane sprawności klasa III

Uczeń

Miejsce

Klasa

Zuzanna Jopkiewicz

9

3f

Dawid Jamróz

10

3c

 

 

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj