Stypendyści programu "Nie zagubić talentu" za rok szkolny 2022/2023    

Miło nam poinformować, że nasza uczennica Antonina Piotrowska z kl. 8a otrzymała stypendium Zarządu Województwa Podkarpackiego za wybitne osiągnięcia artystyczne. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach realizacji Programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu”. Podsumowanie tegorocznej edycji Programu odbyło się 25 października 2023 r. w Filharmonii Podkarpackiej  im. Artura Malawskiego w Rzeszowie

Do wyróżnionych uczniów SP18 dołączyli nasi absolwenci Mia Barker oraz Dominik Kut , którzy otrzymali stypendium w uznaniu wybitnych osiągnieć naukowych. 

Program wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu” finansowany jest w całości z budżetu Województwa Podkarpackiego i skierowany do uzdolnionej młodzieży odnoszącej sukcesy w różnych obszarach.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj