Stypendyści programu "Nie zagubić talentu" za rok szkolny 2021/2022

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie: Antonina Piotrowska z kl. 7a oraz Dominik Kut z kl. 8a otrzymali stypendium Zarządu Województwa Podkarpackiego. Wyróżnienie zostało przyznane w ramach realizacji Programu wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu”. Podsumowanie tegorocznej edycji Programu odbyło się 21 listopada 2022 r. w sali widowiskowej Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu.

Do wyróżnionych uczniów SP18 dołączyła nasza absolwentka Hanna Kusińska, która otrzymała stypendium w uznaniu wybitnych osiągnieć naukowych. 

Program wspierania młodzieży uzdolnionej „Nie zagubić talentu” finansowany jest w całości z budżetu Województwa Podkarpackiego i skierowany do uzdolnionej młodzieży odnoszącej sukcesy w różnych obszarach.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj