eTwinning - język angielski - 2017/2018

Uczniowie klas gimnazjalnych pod opieką p. Katarzyny Bara-Bać podjęli się realizacji projektu  eTwinning. Program ten stanowi główną akcję Programu eLearning Komisji Europejskiej i związany jest z programem Unii Europejskiej wspierającym edukację, szkolenia i wszelkie inicjatywy młodzieżowe. Dzięki platformie eTwining nasi uczniowie komunikują się i współpracują ze szkołami z innych krajów.

Obecnie realizowane są dwa projekty:

Christmas cards 16/17
I'm different I'm successful
Beyond European Borders (2016/2017)
Filmclub-Filmklub EN-DE (2016/2017)

Projekt "Filmclub-Filmklub EN-DE"

Projekt „Filmclub-Filmklub EN-DE” jest projektem realizowanym przez młodzież gimnazjum w języku niemieckim i angielskim. Opiekunami projektu są Katarzyna Bara-Bać oraz Ewa Augustyn- Ziemlinska. W projekcie uczestniczą szkoły z Grecji i Holandii. Zarejestrowani uczniowie rozpoczęli współpracę od umieszczenia postów przedstawiających siebie i własne zainteresowania. Kolejnym krokiem była publikacja w przestrzeni Twinspace komentarzy nt ulubionych filmów oraz aktorów. Następnym etapem był sondaż, w którym uczniowie głosowali czy chcą oglądać film w języku angielskim czy niemieckim. Wybrano film niemieckojęzyczny. Wysłaliśmy również partnerom życzenia świąteczne w trzech językach.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj