Szkoła językowa Early Stage

Wydarzenia w kwietniu

Dla nauczycieli:


W kwietniu zapraszamy na dwuczęściowe webinarium na temat gier i zabaw językowych. Janka Goleń, metodyczka Early Stage, przedstawia sposoby na łatwe urozmaicenie zajęć powtórkowych i nie tylko.


Link do nagrania: klik (TUTAJ)


Link do nagrania: klik (TUTAJ)Dla Rodziców:

Rodziców z kolei zapraszamy do zapisu i uczestnictwa w webinarium poświęconemu tematowi: kompetencje i zawody XXI wieku. Porozmawiamy o profesjach, które nasze dzieci mogą w przyszłości wykonywać, a które prawdopodobnie nawet jeszcze nie istnieją. Jak przygotować dziecko na pracę jutra? O tym opowiemy podczas naszego spotkania.


27 kwietnia, godz. 21:00 Kompetencje i zawody XXI wiekuCzy wiesz, że zawód, który będzie wykonywało Twoje dziecko, obecnie może jeszcze nie istnieć? Podobnie, jak kilka lat temu nie istniało wiele profesji, które obecnie wiodą prym na rynku pracy. Zapraszamy na rozmowę Doroty Neal – dyrektorki szkoleń i EdTech Early Stage, z Pauliną i Martą Orbitowskimi – założycielkami eduScrum (innowacyjnego narzędzia Agile), w trakcie której przyjrzą się kluczowym kompetencjom, które warto rozwijać z myślą o dobrym starcie w przyszłość. Porozmawiamy również o tym, jak mądrze wspierać dziecko w jego wyborach. Zapraszamy!

 
?

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj