Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik 2021/2022

Uczniowie z klas I-III po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" organizowany przez Akademię Młodych Odkrywców. Przed przystąpieniem do konkursu uczestnicy musieli wykonać 2 eksperymenty przygotowane przez Zespół Merytoryczny konkursu i zaobserwować ich przebieg. Oprócz wiedzy praktycznej potrzebna była również wiedza teoretyczna w obszarze nauk przyrodniczych. Dzięki udziałowi w konkursie najmłodsze dzieci poszerzają wiedzę o świecie oraz rozwijają swoje zainteresowania i talenty.
Do tegorocznej edycji zgłosiło się 64 osoby. 2 osoby otrzymały nagrody a 11 uczniów - wyróżnienia.

Nagrody:
Aleksandra Zajdel z 1d
Nina Szerla z 1e

Wyróżnienia:
1. Wiktor Kempa 1a
2. Małgorzata Kielar z 1b
3. Anna Krok z 1b
4. Albert Nowak z 1d
5. Kinga Szczygieł z 1d
6. Aleksander Wawrzkiewicz z 1d
7. Malwina Dziedzic z 1e
8. Karolina Wielgus z 1e
9. Ewa Dymura z 1f
10. Anna Mikulska z 3b
11. Alicja Osior z 3f

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj