Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

Sukces naszych uczniów w sesji zimowej ogólnopolskiej olimpiady OLIMPUS

Mamy wyniki OLIMPUSA z sesji zimowej. Efekty pracy naszych uczniów w drugiej edycji są jeszcze lepsze niż w pierwszej. Szczególne gratulacje należą się uczniom z klas 4a i 4b, którzy okazali się bezkonkurencyjni i znaleźli się w gronie laureatów z przyrody. Ich wyniki były tak dobre, że oprócz dyplomów uczniowie otrzymali  dodatkowo nagrody książkowe. A konkurencja była spora, bo  z przyrody startowało w całej Polsce 1290 uczniów klas czwartych.

Przypominamy, że OLIMPUS to olimpiada, która promuje uczniów wykazujących zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadających wszechstronną wiedzę. W samym tylko województwie podkarpackim wzięło udział aż 2941 uczniów, a nasi startujący olimpijczycy zajęli od 5 do 46 miejsca w Polsce w poszczególnych przedmiotach i swoich grupach wiekowych. Z naszej szkoły udział wzięło aż 100 uczniów.

A oto najlepsi:

Przyroda:   Zuzanna Bartusik, kl.4a -  5 miejsce  - Dyplom laureata i Nagroda książkowa,

                  Wiktor Kaczmarek, kl.4b - 5 miejsce – Dyplom laureata i Nagroda książkowa,

                   Paulina Darasz, kl. 4a – 9 miejsce -  Dyplom laureata,   

                   Anastazja Dymek, kl. 4b – 10 miejsce – Dyplom laureata,

                   Amelia Zając, kl. 4b – 10 miejsce – Dyplom laureata,

                   Amelia Blok, kl.  4a – 11 miejsce -  Dyplom uznania,

                   Gabriel Szczygieł, kl. 4a – 11 miejsce – Dyplom uznania.

Matematyka:  Hubert Gaweł, kl. 1A – 11 miejsce -  Dyplom uznania,

                      Maria Szczubiałka, kl.1B – 11 miejsce – Dyplom uznania.

 J.angielski: Miłosz Motyka, kl. 1B – 11 miejsce -  Dyplom uznania,

                       Maksymilian Ubaka, kl.1B  - 12 miejsce -  Dyplom uznania.

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy – brawa należą się i uczniom i ich opiekunom: p. Sylwii Wiśnickiej, p. A. Fabińskiemu,  p. Kornelii Lorek,

p. Agnieszce Chorzępie – Dutka, p. Agnieszce Żmudzie, p. Pawłowi Wikiera, p. A. Głogowskiej-Wróblewskiej.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj