Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUE SESJA ZIMOWA - 2022/2023

Miło nam poinformować o wynikach

 

Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „OLIMPUS” – sesja zimowa w roku szkolnym 2022/2023.

 

Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 98 uczniów naszej szkoły, z czego 41 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 1 do 5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.

 

Do sesji zimowej zgłosiło się 481 uczniów, w tym wielu z nich spróbowało swoich sił w kilku przedmiotach. Walczyli oni o osiągnięcia z: języka polskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego, matematyki, historii, przyrody, biologii, fizyki oraz geografii.

 

A oto nasi laureaci:

Biologia - kl. 5

Adam Tokarski – miejsce 7 – Dyplom laureata

Maksymilian Stabryn – miejsce 9 – Dyplom laureata

 

Biologia - kl. 6

Iga Zakorczmenna – miejsce 1 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Valeriia Rukh – miejsce 1 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Magdalena Żak – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Julia Biskupska – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Karol Serafin – miejsce 4 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Zofia Stokłosa – miejsce 6 – Dyplom laureata

Amelia Bilewska – miejsce 6 – Dyplom laureata

Małgorzata Ciuła – miejsce 6 – Dyplom laureata

Mateusz Trojanowski – miejsce 7 – Dyplom laureata

Adam Hul – miejsce 7 – Dyplom laureata

Weronika Łuksik – miejsce 10 – Dyplom laureata

 

Biologia - kl. 7

Hubert Bosek – miejsce 10 – Dyplom laureata

 

Fizyka - kl. 8

Aleksander Antos – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Geografia - kl. 5

Miron Mikrut – miejsce 4 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Grzegorz Lipiński – miejsce 4 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Gabriel Gajewski – miejsce 10 – Dyplom laureata

 

Geografia - kl. 8

Magdalena Mikulska – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

 

Historia - kl. 5

Maksymilian Stabryn – miejsce 9 –  Dyplom laureata

Miron Mikrut – miejsce 9 –  Dyplom laureata

Antoni Regulski – miejsce 10 – Dyplom laureata

 

Historia - kl. 8

Jakub Seremet – miejsce 8 – Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 4

Karla Brzyska – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Tymon Osowski – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Victor Ożóg – miejsce 4 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Julia Regulska – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Szymon Dutka – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Michał Szczepanik – miejsce 6 – Dyplom laureata

Maciej Borkowski – miejsce 7 – Dyplom laureata

Remigiusz Skrzypek – miejsce 7 – Dyplom laureata

Tymoteusz Orzech – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 5

Lea Dembicka – miejsce 2 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Aleksandra Szydłowska – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Jakub Nowak – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Hanna Stube – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Barbara Kowalska – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Pola Panek – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Olivia Zachara – miejsce 7 – Dyplom laureata

Gabriela Faliszewska – miejsce 7 – Dyplom laureata

Grzegorz Lipiński – miejsce 7 – Dyplom laureata

Diana Róg – miejsce 8 – Dyplom laureata

Pola Stube – miejsce 9 – Dyplom laureata

Antoni Regulski – miejsce 9 – Dyplom laureata

Liwia Kulczycka – miejsce 10 – Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 6

Aleksandra Orzech – miejsce 1 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Amelia Bilewska – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Andrzej Hliniak – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Oskar Rzepski – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Ksawery Fijołek – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Jagoda Bochenek – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Milena Kopacz – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Maks Jachyra – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Magdalena Żak – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Julia Efimow – miejsce 7 – Dyplom laureata

Mikołaj Nykiel – miejsce 7 – Dyplom laureata

Małgorzata Ciuła – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 7

Róża Rzepska – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Kacper Cwynar – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Robert Cwynar – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Amelia Stachowicz – miejsce 9 – Dyplom laureata

Marta Lasek – miejsce 9 – Dyplom laureata

Wiktoria Zito – miejsce 9 – Dyplom laureata

Hubert Bosek – miejsce 9 – Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 8

Weronika Skrutek – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Dominik Kut – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Mia Barker – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Marcel Konderla – miejsce 4 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Nikola Karkosza – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Marek Lis – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Agnieszka Kania – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

David Gniewek – miejsce 6 – Dyplom laureata

Karolina Kuźniar – miejsce 7 – Dyplom laureata

Gabriela Ogonowska – miejsce 7 – Dyplom laureata

Jadwiga Długosz – miejsce 7 – Dyplom laureata

Filip Dryło – miejsce 9 – Dyplom laureata

Paulina Żurek – miejsce 9 – Dyplom laureata

Aleksandra Dutka – miejsce 9 – Dyplom laureata

Jakub Seremet – miejsce 10 – Dyplom laureata

Kacper Barniak – miejsce 10 – Dyplom laureata

 

Język hiszpański - kl. 4

Daniel Czachor – miejsce 9 – Dyplom laureata

 

Język hiszpański - kl. 6

Ksawery Fijołek – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Język hiszpański - kl. 8

Michał Urban – miejsce 7 – Dyplom laureata

Alicja Śpiewla – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Język polski - kl. 4

Anna Mikulska – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Język polski - kl. 6

Iga Zakorczmenna – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Język polski - kl. 8

Magdalena Mikulska – miejsce 9 – Dyplom laureata

Wiktoria Gajdek – miejsce 9 – Dyplom laureata

 

Matematyka - kl. 5

Mateusz Sitko – miejsce 10 – Dyplom laureata

 

Matematyka - kl. 7

Robert Cwynar – miejsce 5 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Hubert Bosek – miejsce 6 – Dyplom laureata

Karol Rękowicz – miejsce 7 – Dyplom laureata 

 

Matematyka - kl. 8

Dominik Kut – miejsce 7 – Dyplom laureata

 

Przyroda - kl. 4

Anna Mikulska – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Remigiusz Skrzypek – miejsce 3 – Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Szymon Woźny – miejsce 7 – Dyplom laureata

Lilianna Krukowska-Sitek – miejsce 7 – Dyplom laureata

Nina Gawle – miejsce 7 – Dyplom laureata

Krzysztof Klimczak – miejsce 8 – Dyplom laureata

Julia Regulska – miejsce 9 – Dyplom laureata

Karmen Luberda – miejsce 10 – Dyplom laureata

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj