Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUS SESJA JESIENNA - 2022/2023

 

Miło nam poinformować o wynikach

 

Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „OLIMPUS” – sesja jesienna w roku szkolnym 2022/2023.

 

Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 87 uczniów naszej szkoły, z czego 13 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 1 do 5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.

 

Do sesji jesiennej zgłosiło się 451 uczniów, w tym wielu z nich spróbowało swoich sił w kilku przedmiotach. Walczyli oni o osiągnięcia z: języka polskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego, matematyki, historii, przyrody, biologii, fizyki oraz geografii.

 

A oto nasi laureaci:

Biologia - kl. 5

Adam Tokarski -  miejsce 3 – Dyplom Laureata, Nagroda Książkowa

Miron Mikrut – miejsce 8 - Dyplom Laureata

Marta Piegdoń – miejsce 9 - Dyplom laureata

Mikołaj Lew – miejsce 10 - Dyplom laureata

 

Biologia - kl. 6

Magdalena – miejsce 3 -  Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Valeriia Rukh – miejsce 4 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Julia Kura – miejsce 4  - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Iga Zakorczmenna – miejsce 8 - Dyplom laureata

Julia Biskupska miejsce - 9 - Dyplom laureata

Milena Kopacz – miejsce 10 -  Dyplom laureata

Amelia Bilewska – miejsce 10 - Dyplom laureata

Adam Ścibor – miejsce 12 - Dyplom laureata

Szymon Majcher – miejsce 14 - Dyplom laureata

 

 

Geografia - kl. 5

Miron Mikrut – miejsce 2 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Grzegorz Lipiński - miejsce 6 - Dyplom laureata

Maksymilian Stabryn – miejsce 8 - Dyplom laureata

Olaf Syty – miejsce 13 - Dyplom laureata

Gabriel Gajewski – miejsce 14 - Dyplom laureata

 

Geografia - kl. 6

Valeriia Rukh – miejsce 11 - Dyplom laureata

 

Historia - kl. 5

Olaf Syty – miejsce 13 - Dyplom laureata

Miron Mikrut – miejsce 14 - Dyplom laureata

Antoni Regulski – miejsce 15 - Dyplom laureata

Marta Piegdoń – miejsce 15 - Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 4

Tymon Osowski – miejsce 10 - Dyplom laureata

Michał Lasek – miejsce 11 - Dyplom laureata

Gabriela Małkowska – miejsce 14 - Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 5

Jakub Nowak – miejsce 2 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Olivia Zachara – miejsce 6 - Dyplom laureata

Diana Róg – miejsce 7 - Dyplom laureata

Pola Panek – miejsce 9 - Dyplom laureata

Aleksandra Szydłowska – miejsce 11 - Dyplom laureata

Barbara Kowalska – miejsce 11 - Dyplom laureata

Krystian Pietrynko – miejsce 12 - Dyplom laureata

Grzegorz Lipiński – miejsce 14 - Dyplom laureata

Tola Kiedrowska – miejsce 15 - Dyplom laureata

Lea Dembicka – miejsce 15 - Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 6

Ksawery Fijołek – miejsce 3 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Michał Walicki – miejsce 7 - Dyplom laureata

Julia Kura – miejsce 8 - Dyplom laureata

Aleksandra Orzech – miejsce 9 - Dyplom laureata

Zofia Stokłosa – miejsce 9 - Dyplom laureata

Andrzej Hliniak – miejsce 10 - Dyplom laureata

Magdalena Żak – miejsce 11 - Dyplom laureata

Adrianna Leń – miejsce 12 - Dyplom laureata

Julia Efimow – miejsce 12 - Dyplom laureata

Eliza Depa – miejsce 13 - Dyplom laureata

Sara Kudła-Popek – miejsce 14 - Dyplom laureata

Oskar Rzepski – miejsce 14 - Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 7

Róża Rzepska - miejsce 8 - Dyplom laureata

Marta Lasek – miejsce 10 - Dyplom laureata

Jagoda Setlak – miejsce 12 - Dyplom laureata

Kacper Cwynar – miejsce 13 - Dyplom laureata

Gabriel Pytel-Fadafan – miejsce 13 - Dyplom laureata

 

Język angielski - kl. 8

Dominik Kut – miejsce 3 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Mia Barker – miejsce 4 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Malena Wisłocka – miejsce 5 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Nikola Karkosza – miejsce 7 - Dyplom laureata

Michał Urban – miejsce 10 - Dyplom laureata

Weronika Skrutek – miejsce 12 - Dyplom laureata

Lena Tendaj – miejsce 12 - Dyplom laureata

Karolina Kuźniar – miejsce 13 - Dyplom laureata

Anita Wolska – miejsce 14 - Dyplom laureata

Jakub Seremet – miejsce 15 - Dyplom laureata

Marcel Konderla – miejsce 15 - Dyplom laureata

Izabela Madej – miejsce 15 - Dyplom laureata

Gabriela Ogonowska – miejsce 15 - Dyplom laureata

 

Język hiszpański - kl. 4

Daniel Czachor – miejsce 12 - Dyplom laureata

 

Język hiszpański - kl. 6

Ksawery Fijołek – miejsce 15 - Dyplom laureata

Język hiszpański - kl. 8

Alicja Śpiewla – miejsce 1 - Dyplom laureata I miejsca, Nagroda książkowa

Michał Urban – miejsce 9 - Dyplom laureata

Mia Barker – miejsce 13 - Dyplom laureata

 

Język polski - kl. 4

Anna Mikulska – miejsce 11 - Dyplom laureata

 

Matematyka - kl. 4

Anna Mikulska – miejsce 14 - Dyplom laureata

Antoni Matusiak – miejsce 15 - Dyplom laureata

 

Matematyka - kl. 7

Karol Rękowicz – miejsce 5 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Amelia Nowak – miejsce 10 - Dyplom laureata

Hubert Bosek – miejsce 13 - Dyplom laureata

 

 

Matematyka - kl. 8

Dominik Kut – miejsce 4 - Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Szymon Kędra – miejsce 8 - Dyplom laureata

Agnieszka Kania – miejsce 12 - Dyplom laureata

 

Przyroda - kl. 4

Krzysztof Klimczak – miejsce 11 - Dyplom laureata

Filip Bator – miejsce 11 - Dyplom laureata

Anna Mikulska – miejsce 12 - Dyplom laureata

Maciej Borkowski – miejsce 12 - Dyplom laureata

Julia Bącal – miejsce 14 - Dyplom laureata

Martyna Chrząszcz – miejsce 14 - Dyplom laureata

Lena Czaja – miejsce 14 - Dyplom laureata

 

 

 

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj