Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUS SESJA ZIMOWA - 2021/2022

Miło nam poinformować o wynikach

Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” – sesja zimowa 2021/2022.

Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 61 uczniów naszej szkoły, z czego 15 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 1 do 5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.

Do tej sesji zgłosiło się ponad 550 uczniów, w tym wielu z nich spróbowało swoich sił w kilku przedmiotach. Walczyli oni o osiągnięcia z 10 przedmiotów: języka polskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, języka niemieckiego, matematyki, historii, przyrody, biologii, fizyki oraz geografii.

A oto nasi laureaci:

Biologia

kl. 5

Zofia Stokłosa 9 miejsce Dyplom laureata

kl. 6

Łukasz Zygmunt 10 miejsce Dyplom laureata

kl. 7

Magdalena Mikulska 9 miejsce Dyplom laureata

Geografia

kl. 5

Milena Borkowska 10 miejsce Dyplom laureata

kl. 6

Jakub Halicki 9 miejsce Dyplom laureata

Hubert Bosek 9 miejsce Dyplom laureata

Język angielski

kl. 4

Pola Panek 2 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Olivia Zachara 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Lea Dembicka 7 miejsce Dyplom laureata

Jakub Nowak 7 miejsce Dyplom laureata

Aleksandra Szydłowska 8 miejsce Dyplom laureata

Barbara Kowalska 9 miejsce Dyplom laureata

Diana Róg 10 miejsce Dyplom laureata

Gabriela Faliszewska 10 miejsce Dyplom laureata

kl. 5

Aleksandra Orzech 1 miejsce Dyplom laureata I miejsca, Nagroda książkowa

Andrzej Hliniak 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Adrianna Leń 6 miejsce Dyplom laureata

Julia Kura 7 miejsce Dyplom laureata

Ksawery Fijołek 7 miejsce Dyplom laureata

Julia Efimow 7 miejsce Dyplom laureata

Adam Ścibor 9 miejsce Dyplom laureata

Pola Grubman 9 miejsce Dyplom laureata

kl. 7

Dominik Kut 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Mia Barker 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Michalina Koń 7 miejsce Dyplom laureata

Karolina Kuźniar 7 miejsce Dyplom laureata

Marcel Konderla 7 miejsce Dyplom laureata

Amelia Koprowicz 9 miejsce Dyplom laureata

Gabriela Ogonowska 9 miejsce Dyplom laureata

kl. 8

Katarzyna Cwynar 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Julia Tomkowicz 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Martyna Wawer 3 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Agata Lemiech 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Michał Waltoś 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Hanna Kusińska 7 miejsce Dyplom laureata

Sabina Misiaszek 7 miejsce Dyplom laureata

Hanna Lasek 7 miejsce Dyplom laureata

Jakub Ciosmak 7 miejsce Dyplom laureata

Kamila Kwiatkowska 8 miejsce Dyplom laureata

Wojciech Jakobus 8 miejsce Dyplom laureata

Olga Mazela 9 miejsce Dyplom laureata

Milena Zakorczmenna 9 miejsce Dyplom laureata

Justyna Zięba 10 miejsce Dyplom laureata

Miłosz Jaremko 10 miejsce Dyplom laureata

 

Język hiszpański

kl. 7

Michał Urban 1 miejsce Dyplom laureata I miejsca, Nagroda książkowa

Mia Barker 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Alicja Śpiewla 5 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

 

Język polski

kl. 7

Magdalena Mikulska 9 miejsce Dyplom laureata

 

Matematyka

kl. 7

Dominik Kut 9 miejsce Dyplom laureata

 

Przyroda

kl. 4

Artem Strekozov 4 miejsce Dyplom laureata, Nagroda książkowa

Miron Mikrut 7 miejsce Dyplom laureata

Lea Dembicka 8 miejsce Dyplom laureata

Pola Panek 8 miejsce Dyplom laureata

Krystian Pietrynko 9 miejsce Dyplom laureata

Mikołaj Lew 9 miejsce Dyplom laureata

Julia Biedroń 9 miejsce Dyplom laureata

Adam Tokarski 9 miejsce Dyplom laureata

Marta Piegdoń 9 miejsce Dyplom laureata

Julia Trzyna 10 miejsce Dyplom laureata

Julian Blok 10 miejsce Dyplom laureata

Mateusz Sitko 10 miejsce Dyplom laureata

Serdecznie gratulujemy wyników uczniom i nauczycielom - ich opiekunom.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj