Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUS SESJA JESIENNA - 2021/2022

Miło nam poinformować o wynikach

Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” – sesja jesienna 2021/2022.

Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 73 uczniów naszej szkoły, z czego 7 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 1 do 5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.

Do tej sesji zgłosiło się 210 uczniów, w tym wielu z nich spróbowało swoich sił w kilku przedmiotach. Walczyli oni o osiągnięcia z 9 przedmiotów: języka polskiego, języka angielskiego, języka hiszpańskiego, matematyki, historii, przyrody, biologii, fizyki oraz geografii.

A oto nasi laureaci:

Biologia kl. 5

Amelia Bilewska - 9 miejsce - dyplom laureata

Valeriia Rukh - 11 miejsce - dyplom laureata

Zofia Stokłosa - 11 miejsce - dyplom laureata

Nadia Pawiak - 12 miejsce - dyplom laureata

Adam Hul - 14 miejsce - dyplom laureata

Iga Zakorczmenna - 14 miejsce - dyplom laureata

Adam Ścibor - 14 miejsce - dyplom laureata

Bartosz Janiga - 15 miejsce - dyplom laureata

Szymon Majcher - 15 miejsce - dyplom laureata

Emilia Zarychta - 15 miejsce - dyplom laureata

Milena Borkowska - 15 miejsce - dyplom laureata

Biologia - kl. 7

Magdalena Mikulska - 5 miejsce - dyplom laureata, nagroda książkowa

Mia Barker - 13 miejsce - dyplom laureata

Biologia - kl. 8

Alicja Walawender - 14 miejsce - dyplom laureata

Fizyka - kl. 8

Olga Mazela - 12 miejsce - dyplom laureata

Geografia - kl. 5

Nadia Pawiak - 7 miejsce - dyplom laureata

Ksawery Fijołek - 14 miejsce - dyplom laureata

Geografia - kl. 6

Wojciech Bachórz - 11 miejsce - dyplom laureata

Jakub Halicki - 12 miejsce - dyplom laureataa

Karol Rękowicz - 13 miejsce - dyplom laureata

Geografia - kl. 7

Magdalena Mikulska - 5 miejsce - dyplom laureata, nagroda książkowa

Historia - kl. 4

Miron Mikrut - 10 miejsce - dyplom laureata

Historia - kl. 5

Adam Ścibor - 13 miejsce - dyplom laureata

Valeriia Rukh - 13 miejsce - dyplom laureata

Język angielski - kl. 4

Jakub Nowak - 10 miejsce - dyplom laureata

Olivia Zachara - 11 miejsce - dyplom laureata

Gabriela Faliszewska - 15 miejsce - dyplom laureata

Język angielski - kl. 5

Ksawery Fijołek - 5 miejsce - dyplom laureata, nagroda książkowa

Andrzej Hliniak - 8 miejsce - dyplom laureata

Julia Kura - 11 miejsce - dyplom laureata

Aleksandra Orzech - 12 miejsce - dyplom laureata

Julia Efimow - 14 miejsce - dyplom laureata

Język angielski - kl. 6

Gabriel Pytel-Fadafan - 8 miejsce - dyplom laureata

Wiktoria Ziko - 10 miejsce - dyplom laureata

Marta Lasek - 14 miejsce - dyplom laureata

Język angielski - kl. 7

Mia Barker - 4 miejsce - dyplom laureata, nagroda książkowa

Dominik Kut - 7 miejsce - dyplom laureata

Malena Wisłocka - 15 miejsce - dyplom laureata

Język angielski - kl. 8

Michał Waltoś - 1 miejsce - dyplom laureata I miejsca, nagroda książkowa

Katarzyna Cwynar - 1 miejsce - dyplom laureata I miejsca, nagroda książkowa

Julia Tomkowicz - 2 miejsce - dyplom laureata, nagroda książkowa

Hanna Lasek - 7 miejsce - dyplom laureata

Milena Zakorczmenna - 10 miejsce - dyplom laureata

Jakub Ciosmak - 11 miejsce - dyplom laureata

Hanna Kusińska - 11 miejsce - dyplom laureata

Olga Mazela - 13 miejsce - dyplom laureata

Kamila Kwiatkowska - 13 miejsce - dyplom laureata

Martyna Wawer - 14 miejsce - dyplom laureata

Agata Lemiuch - 14 miejsce - dyplom laureata

Justyna Zięba -  15 miejsce - dyplom laureata

Język hiszpański - kl. 7

Mia Barker - 14 miejsce - dyplom laureata

Michał Urban - 14 miejsce - dyplom laureata

Język polski - kl. 4

Miron Mikrut - 13 miejsce - dyplom laureata

Grzegorz Lipiński - 15 miejsce - dyplom laureata

Język polski - kl. 7

Magdalena Mikulska - 13 miejsce - dyplom laureata

Matematyka - kl. 4

Grzegorz Lipiński - 9 miejsce - dyplom laureata

Olaf Syty - 10 miejsce - dyplom laureata

Mateusz Sitko - 11 miejsce - dyplom laureata

Fabian Kędra - 12 miejsce - dyplom laureata

Artem Strekozov - 14 miejsce - dyplom laureata

Matematyka - kl. 5

Milena Borkowska - 13 miejsce - dyplom laureata

Matematyka - kl. 6

Karol Rękowicz - 13 miejsce - dyplom laureata

Matematyka - kl. 8

Kamila Kwiatkowska - 15 miejsce dyplom laureata

Przyroda - kl. 4

Julia Trzyna - 8 miejsce - dyplom laureata

Krystian Pietrynko - 8 miejsce - dyplom laureata

Marta Piegdoń - 10 miejsce - dyplom laureata

Gabriel Gajewski - 12 miejsce - dyplom laureata

Lea Dembicka - 12 miejsce - dyplom laureata

Adam Tokarski - 13 miejsce - dyplom laureata

Szymon Smycz - 13 miejsce - dyplom laureata

Olga Zając - 14 miejsce - dyplom laureata

Miron Mikrut - 14 miejsce - dyplom laureata

Liwia Kulczycka - 15 miejsce - dyplom laureata

Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy sukcesów!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj