Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

Jesteśmy w gronie najlepszych!

W zakładce OLIMPUS informowaliśmy o udziale naszych uczniów w ogólnopolskich olimpiadach z różnych przedmiotów. Niedawno otrzymaliśmy wyniki sesji jesiennej, a obecnie czekamy na efekt zmagań naszych uczniów w sesji zimowej. W obu dotychczasowych edycjach testy były naprawdę trudne, a wymagania bardzo wysokie. Ale warto było się do nich przygotowywać, bo efekty już po pierwszej sesji są znakomite.

OLIMPUS promuje uczniów wykazujących zainteresowanie różnymi dziedzinami i posiadających wszechstronną wiedzę. W samym tylko województwie podkarpackim startowało 1294 uczniów, a nasi startujący olimpijczycy zajęli od 8 do 53 miejsca w Polsce w poszczególnych przedmiotach i swoich grupach wiekowych. Z naszej szkoły udział wzięło aż 96 uczniów.

A oto najlepsi z najlepszych:

Historia - 8 miejsce - Wiktor Kaczmarek kl.4a,

Przyroda – 11 miejsce – Wiktor Kaczmarek kl.4a,

  1. angielski – 12 miejsce – Maksymilian Ubaka kl.1B ( gimnazjum),

Matematyka – 9 miejsce – Marysia Szczubiałka kl. 1B ( gimnazjum ),

                       - 12 miejsce – Hubert Gaweł kl.1A ( gimnazjum ),

                       - 14 miejsce – Gabrysia Bednarz kl.1B (gimnazjum).

Wszystkim serdecznie gratulujemy i liczymy na podobne sukcesy w sesji zimowej.

Równie dumni z osiągnieć są opiekunowie naszych szkolnych omnibusów – bez ich zaangażowania i pomocy nie byłoby tylu powodów do radości. Dziękujemy więc p. Kornelii Lorek z historii, p. Sylwii Wiśnickiej z przyrody, p. Agnieszce Chorzępie – Dutka z j. angielskiego i p. Andrzejowi Fabińskiemu z matematyki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj