Chcąc uatrakcyjnić naszym uczniom realizację obowiązkowych zajęć zaproponowaliśmy im udział w ogólnopolskich olimpiadach przedmiotowych. Zgłosiliśmy więc szkołę do OLIMPUSA – instytucji, która już od wielu lat organizuje olimpiady. Stanowią one rozszerzenie programów nauczania, są urozmaiceniem zajęć, a także stanowią zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną.

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie: www.olimpus.edu.pl

OLIMPUS - SESJE 2019 - 2020

Miło nam poinformować o wynikach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” – sesja jesienna, zimowa i wiosenna roku szkolnego 2019/2020. Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 234 uczniów naszej szkoły, z czego 6 uczniów zajęło 1 miejsce i otrzymało grawerowane dyplomy wraz z nagrodą książkową, a 52 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 2-5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.

Oto nasi laureaci:

I.SESJA JESIENNA:

Biologia

Kl.5

Natan Purgacz, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Jan Godzisz, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Weronika Zielińska, 7 miejsce, dyplom laureata

Malena Wisłocka, 10 miejsce, dyplom laureata

Tymoteusz Blok, 10 miejsce, dyplom laureata

Anna Guzek, 12 miejsce, dyplom laureata

Magdalena Mikulska, 13 miejsce, dyplom laureata

Gabriela Ogonowska, 14 miejsce, dyplom laureata

Mateusz Kaczmarek, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Kamila Kwiatkowska, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Katarzyna Cwynar, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Miłosz Jaremko, 7 miejsce, dyplom laureata

Joanna Kałamarz, 7 miejsce, dyplom laureata

Alicja Włodyka, 7 miejsce, dyplom laureata

Jakub Ciosmak, 8 miejsce, dyplom laureata

Michał Waltoś, 8 miejsce, dyplom laureata

Julia Tomkowicz, 9 miejsce, dyplom laureata

Szymon Krupa, 10 miejsce, dyplom laureata

Justyna Zięba, 10 miejsce, dyplom laureata

Izabela Kuraszkiewicz, 11 miejsce, dyplom laureata

Emilia Trojanowska, 11 miejsce, dyplom laureata

Agata Lemiech, 14 miejsce, dyplom laureata

Olga Mazela, 14 miejsce, dyplom laureata

Nikander Szema, 15 miejsce, dyplom laureata

Łucja Sadowska, 15 miejsce, dyplom laureata

Geografia

Kl.6

Miłosz Jaremko, 7 miejsce, dyplom laureata

Historia

Kl.6

Miłosz Jaremko, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.8

Wiktor Kaczmarek, 11 miejsce, dyplom laureata

J.angielski

Kl.5

Dominik Kut, 6 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Michał Waltoś, 10 miejsce, dyplom laureata

Agata Lemiech, 13 miejsce, dyplom laureata

Sophie Antaki, 14 miejsce, dyplom laureata

Katarzyna Cwynar, 14 miejsce, dyplom laureata

Hanna Lasek, 14 miejsce, dyplom laureata

Julia Tomkowicz, 14 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Kamil Gwozdek, 9 miejsce, dyplom laureata

Kinga Piczak, 10 miejsce, dyplom laureata

Maciej Szeliga, 10 miejsce, dyplom laureata

Filip Niemiec, 11 miejsce, dyplom laureata

Maja Tokarska, 12 miejsce, dyplom laureata

Preston Tauter, 13 miejsce, dyplom laureata

J.polski

Kl.4

Robert Cwynar, 15miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Sebastian Regulski, 11 miejsce, dyplom laureata

Martyna Sowa, 12 miejsce, dyplom laureata

Julia Dworzańska, 15 miejsce, dyplom laureata

Matematyka

Kl.7

Maciej Szeliga, 10 miejsce, dyplom laureata

Przyroda

Kl.4

Hubert Bosek, 14 miejsce, dyplom laureata

Jakub Halicki, 15 miejsce, dyplom laureata

II. SESJA ZIMOWA:

Biologia

Kl.6

Olga Mazeja, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Kamila Kwiatkowska, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Katarzyna Cwynar, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Szymon Krupa, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Nikander Szema, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Alicja Włodyk, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Łucja Sadowska, 5 dyplom laureata i nagroda książkowa

Emilia Trojanowska, 5 dyplom laureata i nagroda książkowa

Justyna Zięba, 5 dyplom laureata i nagroda książkowa

Julia Tomkowicz, 5 dyplom laureata i nagroda książkowa

Izabela Kuraszkiewicz, 7 miejsce, dyplom laureata

Joanna Kałamarz, 7 miejsce, dyplom laureata

Jakub Ciosmak, 7 miejsce, dyplom laureata

Aleksander Najder, 8 miejsce, dyplom laureata

Sabina Misiaszek, 9 miejsce, dyplom laureata

Miłosz Jaremko, 9 miejsce, dyplom laureata

Historia

Kl.8

Justyna Chlebek, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Jakub Kałamarz, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Magdalena Cwynar, 5miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Anna Pomianek, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kacper Wróblewski, 9 miejsce, dyplom laureata

J.angielski

Kl.4

Maryla Tuszyńska-Kielich, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Gabriel Pytel-Fadafan, 7 miejsce, dyplom laureata

Jagoda Setlak, 8 miejsce, dyplom laureata

Marta Lasek, 9 miejsce, dyplom laureata

Robert Cwynar, 9 miejsce, dyplom laureata

Kl.5

Weronika Skrutek, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Mia Barker, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Dominik Kut, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Aleksandra Kubicka, 9 miejsce, dyplom laureata

Miłosz Szajna, 9 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Mateusz Domański, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,

Agata Lemiech, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,

Emilia Trojanowska, 7 miejsce, dyplom laureata

Katarzyna Cwynar,7 miejsce, dyplom laureata

Hanna Lasek, 7 miejsce, dyplom laureata

Kornelia Byczuk, 9 miejsce, dyplom laureata

Justyna Zięba, 9 miejsce, dyplom laureata

Sophie Antaki, 9 miejsce, dyplom laureata

Szymon Stachowicz, 9 miejsce, dyplom laureata

Julia Tomkowicz, 9 miejsce, dyplom laureata

Michał Waltoś, 9 miejsce, dyplom laureata

Kamila Kwiatkowska, 10 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Aleksandra Woźny, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Kinga Piczak, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Maciej Szeliga, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Filip Smucz, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Martyna Walicka, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kaja Grubman, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kamil Harbuz, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Preston Tauter, 8 miejsce, dyplom laureata

Anna Łyszczarz, 9 miejsce, dyplom laureata

Kamil Gwozdek, 9 miejsce, dyplom laureata

Kl.8

Amelia Zając, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kacper Wróblewski, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Magdalena Cwynar, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Julia Mytych, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Maciej Matycz, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Wiktor Kaczmarek, 7 miejsce, dyplom laureata

J.polski

Kl.4

Jakub Halicki, 8 miejsce, dyplom laureata

Kl.5

Anna Guzek, 8 miejsce, dyplom laureata

Natan Purgacz, 9 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Sebastian Regulski, 8 miejsce, dyplom laureata

Kl.8

Justyna Chlebek, 10 miejsce, dyplom laureata

Matematyka

Kl.6

Kamila Kwiatkowska, 7 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Sebastian Regulski, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Maciej Szeliga, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Dawid Siembrzuch, 6 miejsce, dyplom laureata

Przyroda

Kl.4

Hubert Bosek, 7 miejsce, dyplom laureata

Maja Niemiec, 9 miejsce, dyplom laureata

III.SESJA WIOSENNA:

Biologia

Kl.5

Hubert Podgórski, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Magdalena Mikulska, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Anna Guzek, 6 miejsce, dyplom laureata

Natalia Majchrowska, 6 miejsce, dyplom laureata

Jan Godzisz, 9 miejsce, dyplom laureata

Natan Purgacz, 9 miejsce, dyplom laureata

Jeremiasz Jędrusik, 11 miejsce; dyplom laureata

Szymon Lubas, 13 miejsce, dyplom laureata

Bartosz Hul, 14 miejsce, dyplom laureata

Maja Rachwalska, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Julia Dworzańska, 15 miejsce, dyplom laureata

Fizyka

Kl.8

Justyna Chlebek, 15 miejsce, dyplom laureata

Geografia

Kl.5

Magdalena Mikulska, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Natan Purgacz, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Anna Guzek, 6 miejsce, dyplom laureata

Agnieszka Kania. 12 miejsce, dyplom laureata

Sebastian Osiadacz, 13 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Miłosz Jaremko, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Aleksandra Najder, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Ewa Ślęczka, 11 miejsce, dyplom laureata

Beata Gruszczyk, 12 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Anna Łyszczarz, 10 miejsce, dyplom laureata.

Daniel Kokoszka, 15 miejsce, dyplom laureata.

Kl.8

Justyna Chlebek, 15 miejsce, dyplom laureata

Historia

Kl.4

Emilia Laskowska, 14 miejsce, dyplom laureata

Kl.5

Natan Purgacz, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Zofia Kołacz, 13 miejsce, dyplom laureata

Aleksandra Dutka, 14 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Miłosz Jaremko, 8 miejsce, dyplom laureata

Aleksander Najder, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.8

Wiktor Kaczmarek, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Piotr Błahut, 10 miejsce, dyplom laureata

Kacper Wróblewski, 10 miejsce, dyplom laureata

Jakub Kałamarz, 13 miejsce, dyplom laureata

Język angielski

Kl.4

Gabriel Pytel-Fadafan, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Jagoda Setlak, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kacper Cwynar, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Maryla Tuszyńska-Kielich, 8 miejsce, dyplom laureata

Robert Cwynar, 13 miejsce, dyplom laureata

Marta Lasek, 14 miejsce, dyplom laureata

Kl.5

Mia Barker, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Aleksandra Dutka, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Jan Godzisz, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Filip Tarkowski, 8 miejsce, dyplom laureata

Dominik Kut, 9 miejsce, dyplom laureata

Aleksandra Kubicka, 11 miejsce, dyplom laureata

Michał Urban, 12 miejsce, dyplom laureata

Karolina Kuźniar, 13 miejsce, dyplom laureata

Miłosz Szajna, 13 miejsce, dyplom laureata

David Gniewek, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Michał Waltoś, 8 miejsce, dyplom laureata

Julia Janik, 8 miejsce, dyplom laureata

Katarzyna Cwynar, 9 miejsce, dyplom laureata

Hanna Lasek, 11 miejsce, dyplom laureata

Agata Lemiech, 12 miejsce, dyplom laureata

Kamila Kwiatkowska, 13 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Zuzanna Wołowiec, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kinga Piczak, 6 miejsce, dyplom laureata

Aleksandra Woźny, 8 miejsce, dyplom laureata

Maja Tokarska, 8 miejsce, dyplom laureata

Maciej Szeliga, 10 miejsce, dyplom laureata

Wiktor Pieńkos, 11 miejsce, dyplom laureata

Kamil Harbuz, 12 miejsce, dyplom laureata

Anna Łyszczarz, 13 miejsce, dyplom laureata

Sebastian Regulski, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.8

Aleksandra Kopyt, 9 miejsce, dyplom laureata

Magdalena Cwynar, 9 miejsce, dyplom laureata

Julita Dudek, 9 miejsce, dyplom laureata

Justyna Chlebek, 10 miejsce, dyplom laureata

Klaudia Hałys, 10 miejsce, dyplom laureata

Wiktor Kaczmarek, 10 miejsce, dyplom laureata

Eliza Zakorczmenna, 12 miejsce, dyplom laureata

Julia Mytych, 13 miejsce, dyplom laureata

Amelia Zając, 14 miejsce, dyplom laureata

Język polski

Kl.4

Jakub Halicki, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kl.5

Magdalena Mikulska, 5 miejsce; dyplom laureata, nagroda książkowa

Jadwiga Długosz, 5 miejsce; dyplom laureata i nagroda książkowa

Aleksandra Dutka, 10 miejsce, dyplom laureata

Ewelina Najda, 11 miejsce, dyplom laureata

Anna Guzek, 12 miejsce, dyplom laureata

Karolina Kuźniar, 12 miejsce, dyplom laureata

Jan Godzisz, 13 miejsce, dyplom laureata

Gabriela Wilk, 13 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Miłosz Jaremko, 10 miejsce, dyplom laureata

Jakub Ciosmak, 11 miejsce, dyplom laureata

Emilia Trojanowska, 12 miejsce, dyplom laureata

Alicja Wójcik, 14 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Sebastian Regulski, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kinga Piczak, 7 miejsce, dyplom laureata

Katarzyna Hałdaś, 14 miejsce, dyplom laureata

Aleksandra Woźny, 14 miejsce, dyplom laureata

Kl.8

Eliza Zakorczmenna, 11 miejsce, dyplom laureata

Matematyka

Kl.4

Amelia Nowak, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kacper Cwynar, 14 miejsce, dyplom laureata

Barbara Rzepka, 14 miejsce, dyplom laureata

Wojciech Drymajło, 14 miejsce, dyplom laureata

Jakub Halicki, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.5

Miłosz Szajna, 11 miejsce, dyplom laureata

Aleksandra Dutka, 11 miejsce, dyplom laureata

Szymon Kędra, 15 miejsce, dyplom laureata

Jan Godzisz, 15 miejsce, dyplom laureata

Kl.6

Kamila Kwiatkowska, 6 miejsce, dyplom laureata

Howard Luberda, 12 miejsce, dyplom laureata

Kl.7

Maciej Szeliga, 14 miejsce, dyplom laureata

Wiktor Pieńkos, 14 miejsce, dyplom laureata

Kl.8

Anna Pomianek, 7 miejsce, dyplom laureata

Przyroda

Kl.4

Kacper Cwynar, 6 miejsce, dyplom laureata

Jakub Halicki, 9 miejsce, dyplom laureata

Adrian Skrzyszewski, 9 miejsce, dyplom laureata

Patryk Skrzyszewski, 9 miejsce, dyplom laureata

Damian Krućko, 13 miejsce, dyplom laureata

Kamil Krućko, 13 miejsce, dyplom laureata

Sebastian Zygmunt, 13 miejsce, dyplom laureata

Łukasz Zygmunt, 13 miejsce, dyplom laureata

Kajetan Kolbusz, 14 miejsce, dyplom laureata

Maryla Tuszyńska-Kielich, 15 miejsce, dyplom laureata

 

Serdecznie gratulujemy sukcesów naszym uczniom i dziękujemy nauczycielom, którzy ich przygotowywali.