Szkoła językowa Early Stage

Wydarzenia w marcu

Dla nauczycieli - nagranie webinarium dotyczącego nastawienia na rozwój. Prowadząca, Dorota Neal, metodyczka Early Stage, przedstawi inne spojrzenie na błędy popełniane przez uczniów na zajęciach. W tym celu opowie o tzw. teoriach nastawień — fixed mindset (nastawienie na trwałość) vs growth mindset (nastawienie na rozwój). Dowiesz się m.in. jak poprzez odpowiednio dobrany feedback, możemy pomóc uczniom w radzeniu sobie z błędami i poczuciem porażki, a także które aktywności na zajęciach mogą być przydatnymi do tego narzędziami.


Link do nagrania: klik (TUTAJ)

2. Rodziców z kolei zapraszamy do zapisu i uczestnictwa w webinarium poświęconemu pytaniu: jak nie wywierać na dziecku presji osiągnięć? Podczas spotkania porozmawiamy o tym, jak wspierać dziecko w ważnych momentach, oraz jak je wzmacniać i motywować, bez wywierania szkodliwej presji. 

 

23 marca, godz. 21:00 Jak nie wywierać na dziecku presji osiągnięć?Zaproszenie na webinarium oraz link do zapisu znajduje się TUTAJ (klik).Podczas webinarium Weronika Puszyk, lektorka i metodyczka Early Stage oraz Ula Malko, psycholożka z Ośrodka Wsparcia I Rozwoju Bliskie Miejsce, połączą dwa światy — psychologii oraz metodyki nauczania i opowiedzą rodzicom, w jaki sposób (czasem nieświadomie) przejawia się i czym skutkuje wywieranie na dziecku presji osiągnięć. 

 


                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj