Inspiruję do nauki 2020/2021

Jak zaprojektować wizytówkę?

Uczniowie kl. 1a uczestniczyli w lekcji pt.  „Jak zaprojektować wizytówkę?” Podczas lekcji poznali historię wizytówek, dowiedzieli się jaką rolę pełniły kiedyś i jak zmieniło się to na przestrzeni dziejów. Następnie próbowali odgadnąć właścicieli niestandardowych projektów, pobudzając tym samym swoją wyobraźnię. Wszystko po to, by w kulminacyjnym punkcie lekcji wcielić się w prawdziwych projektantów, tworząc własne wizytówki, odzwierciedlające ich charakter, bądź zainteresowania. 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj