Wolontariat 2022/2023

Wolontariat

Drodzy Darczyńcy,

 

To już kolejny raz, gdy w tak niezwykły sposób - mimo wzrastających kosztów życia codziennego - odpowiadacie na rzecz najbardziej potrzebujących. Dzięki przekazanym przez Was środkom finansowym w wysokości 2978 zł, jako społeczność SP 18 mogliśmy w wymierny sposób wspomóc Marysię, niepełnosprawną dziewczynkę mieszkającą na naszym osiedlu, której stan zdrowia wymaga przeprowadzenia kosztowych operacji. Dziękujemy również za wszystkie dary materialne przekazane na rzecz uchodźców i mieszkańców z objętej wojną Ukrainy. Mimo, iż jest to już kolejna tego typu zbiórka, łączna ilość przekazanych darów wyniosła prawie 1500 szt./opak. Wszystkie środki czystości (tj. 491 szt./opak.), a także żywność długotrwała (996 sz./opak.) dotarły już do najbardziej potrzebujących osób, poszkodowanych trwającą wojną. Dziękujemy również naszym uczniom, którzy poświęcili swój czas i siły przy organizacji pierwszych zbiórek charytatywnych w nowym roku szkolnym. Dziękujemy za Waszą wielogodzinną pracę przy dyżurowaniu, segregacji, spisywaniu, przeliczaniu i pakowaniu zebranych darów. Towarzyszenie Wam i obserwowanie Waszego zaangażowania i młodzieńczego zapału było dla nas prawdziwą radością. Drodzy Darczyńcy i Wolontariusze, z serca Wam dziękujemy!        

Zespół ds. Wolontariatu i Szkolne Koło Caritas

SP 18 z Oddziałami Dwujęzycznymi
w Rzeszowie

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj