Wolontariat 2016/2017

Zbiórka przyborów szkolnych

W czerwcu rusza ostatnia w tym roku szkolnym akcja naszego Szkolnego Koła Wolontariatu. Tym razem nasze działania będą miały na celu zbiórkę przyborów szkolnych na przyszły rok szkolny 2017/2018 dla uczniów, którzy nie zawsze mogą mieć wypełnione piórniki.

Udział w akcji będzie można wziąć poprzez składanie w sali nr 5 w oznaczonych pudełkach, wszelkich przyborów, takich jak np. zeszyty, ołówki, długopisy, flamastry, gumki, nożyczki, linijki, ekierki, kątomierze, piórniki, itp. Dary prosimy składać do 19 czerwca podczas przerw i zgłaszać wzięcie udziału w akcji u swojego wychowawcy.

Zachęcamy wszystkich do pomocy.
Szkolne Koło Wolontariatu

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj