Klub Turystyczny Włóczykije z 18-nastki

Witamy na stronie KLUBU TURYSTYCZNEGO Szkoły Podstawowej nr 18

Celem działalności Klubu Turystycznego „Włóczykije z 18-nastki” jest propagowanie aktywności sportowej  

w formie turystyki oraz rozwijanie wśród uczniów zainteresowań krajoznawczych oraz turystycznych. 

W ramach działania Klubu zaplanowane jest kształtowanie nawyków bezpiecznego i zdrowego wypoczynku, poprawianie sprawności fizycznej, zachęcanie do  rekreacji na świeżym powietrzu, udział w imprezach krajoznawczych, wdrażanie do przestrzegania zasad ochrony przyrody, propagowanie zachowań    proekologicznych. 

 O naszych propozycjach będziemy informować uczniów poprzez: 

 • stronę internetową (zakładka: Klub Turystyczny),

 • plakaty.

 

Opiekunami Klubu są: Angelika Sobusiak, Michał Kanik

Zapraszamy do zapisów na "Mikołajkowe Marsze na Orientację 2021 "

Serdecznie zapraszamy do zapisów na tegoroczny „Mikołajkowy Marsz na Orientację”! To świetna gra terenowa, w której możesz sprawdzić swoją orientację w terenie! Tegoroczny marsz odbędzie się 04.12.2021 r. (sobota) w Dylągówce.

Ilość osób ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy u p. Michała Kanika.