SZKOLNA GALERIA TO TU

Szkolna Galeria „TO TU” jest miejscem, gdzie mogą pokazywać swoja twórczość plastyczną uczniowie klas 4 – 8 naszej szkoły. Ich kreatywność, pomysłowość, talent – są ogromne! Zachęcamy do śledzenia poczynań młodych plastyków.

Nowy rok szkolny 2022-2023 w szkolnej Galerii TO TU

To już trzeci rok istnienia naszej szkolnej, wirtualnej Galerii TO TU. Cieszy, że dołącza do nas coraz więcej młodych artystów, którzy tworzą z potrzeby serca! Zapraszamy do oglądnięcia nowych prac. Artystyczny rok szkolny 2022/23 ogłaszamy za otwarty!

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj