SZKOLNA GALERIA TO TU

Szkolna Galeria „TO TU” jest miejscem, gdzie mogą pokazywać swoja twórczość plastyczną uczniowie klas 4 – 8 naszej szkoły. Ich kreatywność, pomysłowość, talent – są ogromne! Zachęcamy do śledzenia poczynań młodych plastyków.

Prace Mileny Kopacz z klasy 5 b

Na świąteczne dni pokazujemy prace kolejnej utalentowanej dziewczyny – Mileny Kopacz z klasy 5 b. Mimo młodego wieku, Milena tworzy bardzo dojrzałe prace. Jest też świetną rysowniczką. Gratulujemy talentu. A wszystkim miłośnikom naszej Galerii życzymy zdrowych i spokojnych Świąt i szczęśliwego, pięknego Nowego Roku.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj