Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Rodzinne warsztaty wielkanocne

W poniedziałek 18 marca w naszej szkole odbyły się „Rodzinne warsztaty wielkanocne” zorganizowane przez szkolny Klub Kulturka. W tym roku tworzyliśmy baranki i kurczaki ze styropianowych jaj, bibuły i kreatywnych drucików. Niektórzy z przyniesionych materiałów dodatkowo wyczarowali także wielkanocne zające. Wspólne działanie dzieci i rodziców okazało się bardzo twórcze czego dowodem są wykonane prace.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj