Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Świąteczna historia

W grudniowe popołudnie miłośnicy Klubu Kulturka spotkali się przy herbacie, ale tym razem nie z książkami w ręku, a przy filmie. Oglądaliśmy „Świąteczną historię”. Jest to film o życiu i miłości, a jego treść zmusza oglądających do refleksji nad tym, co jest dla nich ważne. A wszystko w scenerii zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, które w magiczny sposób wpływają na nasze życie zmieniając je, czyniąc nas bardziej wrażliwymi na potrzeby innych i doceniającymi to, czym na co dzień jesteśmy obdarowywani.

Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia! 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj