Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe 2023

Kiedy Klub KULTURKA organizuje warsztaty Bożonarodzeniowe, to znaczy, że powoli zbliżają się Święta… I tak właśnie było we wtorek 5 grudnia. Miłośnicy naszych świątecznych warsztatów, ci mali i ci duzi, także i w tym roku dopisali. Wspólnie przygotowywaliśmy kolorowe bombki choinkowe z papieru, koralików, cekinów, kordonków, włóczek, wstążek, itp. Wyobraźnia nie zawiodła. Tegoroczne domy naszych uczniów i ich choinki będą naprawdę przepięknie się prezentować . Zobaczcie sami :-)

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj