Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Uczniowie na Międzynarodowych Targach Książki

Od 26 do 29 października w Krakowie odbywały się Międzynarodowe Targi Książki. Jest to jedna z największych tego typu imprez w Polsce, więc nie mogło tam zabraknąć naszych szkolnych pasjonatów literatury.  W czasie kilku godzin mieli oni możliwość wędrowania wśród stoisk ponad 500 wystawców, poznawać nowości wydawnicze, a niektórym udało się zdobyć autograf któregoś z licznie goszczących na targach pisarzy.  Kupiliśmy też kilka książkowych pozycji do naszej szkolnej biblioteki.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj