Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Kolejny rok spotkań rozpoczęty!

22 września w piątkowe popołudnie rozpoczęliśmy kolejny rok „Spotkań przy herbacie”. I jak to zwykle bywało w czasie wrześniowych spotkań - również w tym roku rozpoczęliśmy od opowiadania o tym, co ciekawego udało nam się przeczytać na wakacjach.  Jak się okazało, czas upałów i letnich wyjazdów na jednych wpływa mobilizująco do czytania (zakładają sobie nawet specjalne aplikacje zapamiętujące przeczytane tytuły), a na drugich wręcz przeciwnie.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj