Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

• stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Książki na łąkach

2 czerwca odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym „Spotkanie przy herbacie” . Tym razem bez herbaty, a grono uczestników powiększyło się o kilku absolwentów naszej szkoły. Pośród wysokich traw na łące rozmawialiśmy o naszych wakacyjnych planach czytelniczych. Cieszyliśmy się, że już wkrótce będziemy mieć dużo wolnego czasu na czytanie.