Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe 2022

Tegoroczne Rodzinne Warsztaty Bożonarodzeniowe, które odbyły się 7 grudnia 2022 r., upłynęły nam pod gwiazdami, dosłownie i w przenośni. Jak zawsze dopisali zacni goście. Nasi uczniowie z rodzicami i dziadkami w towarzystwie świątecznej muzyki i wspólnych rozmów przygotowywali świąteczne gwiazdy z przedmiotów codziennego użytku: drewnianych spinaczy i torebek śniadaniowych. Spod małych i dużych dłoni wyszły naprawdę przepiękne cuda, które będą ozdobą domów i pamiątką niezapomnianych wspólnie spędzonych chwil. Dziękujemy wszystkim, którzy mogli z nami być i już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty – tym razem wielkanocne.  

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj