Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Grudniowe spotkanie z absolwentami

W czasie naszego przedświątecznego „Spotkania przy herbacie” mieliśmy okazję zebrać się w gronie powiększonym o absolwentów naszej szkoły, którzy kiedyś również uczestniczyli w takich zajęciach w Filii Nr 13 WiMBP, a od września postanowili kontynuować te spotkania w swoim gronie. W grudniu zaprosiliśmy ich grupę na nasze spotkanie. Rozmawialiśmy o książkach, przy czytaniu których robi nam się ciepło na sercu i o takich których akcja toczy się w okresie Bożego Narodzenia. Racząc się ciepłą herbatą, ciastem i innymi słodkościami mieliśmy też czas na wspólne rozmowy. Starsi opowiadali o szkołach, do których aktualnie uczęszczają, a przy okazji radzili młodszym na co zwracać uwagę przy ich wyborze.   

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj