Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Od starożytności do współczesności

8 kwietnia w Filii Nr 13 WiMBP odbyło się kolejne "Spotkanie przy herbacie", w czasie którego mogliśmy podzielić się z innymi naszymi recenzjami książkowymi i spostrzeżeniami na temat tego, co ostatnio przeczytaliśmy. Wśród polecanych pozycji znalazły się kolejne części serii "Wojownicy", komiksy, literatura obyczajowa, literatura przygodowo-sensacyjna, fantasy, reportaż oraz dzieła Homera i Jana Kochanowskiego.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj