Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Warsztaty Bożonarodzeniowe

W czasie grudniowego "Spotkania przy herbacie" mieliśmy nastrój bardzo świąteczny. Rozmawialiśmy o książkach, które planujemy przeczytać w czasie świąt oraz o tych, których akcja dzieje się w Boże Narodzenie. Ale to nie wszystko. Tym razem rozmowy o książkach połączyliśmy z ozdabianiem bombek techniką decoupage’u. Uczniowie uczyli się, jak wykorzystując serwetki i papier ryżowy stworzyć świąteczne ozdoby. Na koniec czekała nas jeszcze niespodzianka w postaci piernikowych prezentów przygotowana przez p. Beatę Terlicką - kierowniczkę biblioteki osiedlowej.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj