Klub KULTURKA

Klub Kulturka to propozycja ciekawego sposobu spędzania czasu wolnego i aktywnego zdobywania wiedzy poprzez udział w różnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie Rzeszowa jak i poza nim.

Nasze propozycje adresowane są do różnych grup wiekowych, nie tylko do uczniów, ale również do rodziców, a może nawet i dziadków…

O naszych propozycjach będziemy Państwa informować poprzez:

  • stronę internetową (zakładka: Klub Kulturka),
  • dziennik elektroniczny (wiadomości),
  • plakaty.

Serdecznie zapraszamy!

Alicja Kwaśniewska
Ewa Śniegowska

Wirtualnie na targach książki w Krakowie

Jak zwykle – dużo się działo. Tym razem nasze "Spotkanie przy herbacie" rozpoczęliśmy od wysłuchania relacji uczennicy kl. 8b Julii Tomkowicz, która niedawno uczestniczyła w Krakowie w 24. Międzynarodowych Targach Książki.

Później na podstawie pierwszych akapitów wypisanych z różnych powieści próbowaliśmy rozpoznać, o czym dana książka może opowiadać.

Był też czas, by zaprezentować pozycje ostatnio przeczytane, porozmawiać o swoich upodobaniach czytelniczych i wymienić się wrażeniami na temat np. sposobu prowadzenia akcji w książce i stworzonych przez pisarza bohaterach.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj