Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł III - Kocham, lubię, szanuję: Kupony na dzień dobry

Kolejna lekcja z projektu “Z kulturą mi do twarzy” dostarczyła uczniom wiele radości. Wykonywali oni kupony na przyjemności dla rodziców. Pomysłom nie było końca i dzieci doskonale wiedziały, co zamieścić na kuponach, aby wywołać uśmiech na twarzy swoich rodziców. Stwierdziły zgodnie, że to świetny sposób na urozmaicenie dnia w swoich rodzinach i dobry plan na wspólne spędzenie czasu. Uczniowie podeszli z ciekawością i zaangażowaniem do zadania, dzięki temu powstały piękne prace.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj