Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy" 2023/2024

Moduł II - Tu jest moje miejsce: Czy znam moją okolicę?

Zrealizowaliśmy kolejne zadanie Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Z kulturą mi do twarzy” – „Czy znam swoją okolicę?”. Obejrzeliśmy program edukacyjny „Podkarpacie – atrakcje turystyczne”. Rozmawialiśmy o miejscach, które warto odwiedzić i tych, które już zobaczyliśmy w czasie wycieczek i wyjazdów z rodzicami. Razem z „Podkarpackim Rysiem” rozwiązywaliśmy quiz wiedzy o atrakcjach Województwa Podkarpackiego. Na koniec wykorzystując „Podkarpacką rysiowankę” stworzyliśmy galerię miejsc wartych odwiedzenia.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj