Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł II ŻÓŁTY - AZJA: Smok Chiński

Duże zainteresowanie towarzyszyło dzieciom na zajęciach pt. Smok chiński. Rozpoczęliśmy nasz temat z projektu od poznania ciekawostek o Chinach i kulturze tego kraju. Obejrzeliśmy krótką prezentację dotyczącą Chin. Dowiedzieliśmy się z niej o wyglądzie, znaczeniu i symbolice chińskiego smoka. Potem uczniowie w grupach tworzyli smoka z papierowych rolek, ozdabiając jego części. Na zajęciach dzieci w sposób twórczy rozwijały swoje zdolności manualne. W naszej galerii możemy podziwiać piękną, kolorową wystawę prac uczniów.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj