MicrosoftTeams-image_(1)

SWIETLIK

logo instaling

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł II ŻÓŁTY - AZJA: Smok Chiński

Duże zainteresowanie towarzyszyło dzieciom na zajęciach pt. Smok chiński. Rozpoczęliśmy nasz temat z projektu od poznania ciekawostek o Chinach i kulturze tego kraju. Obejrzeliśmy krótką prezentację dotyczącą Chin. Dowiedzieliśmy się z niej o wyglądzie, znaczeniu i symbolice chińskiego smoka. Potem uczniowie w grupach tworzyli smoka z papierowych rolek, ozdabiając jego części. Na zajęciach dzieci w sposób twórczy rozwijały swoje zdolności manualne. W naszej galerii możemy podziwiać piękną, kolorową wystawę prac uczniów.