Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Uniwersytet Dzieci 2022/2023

Przyroda z klasą - Czy samochody przeszkadzają zwierzętom?

Uczniowie klas drugich dowiedzieli się podczas zajęć o wpływie człowieka na przyrodę. Piękna, kolorowa, wesoła natura zakrywana jest dymem i związkami toksycznymi z naszych samochodów. Spaliny nie niszczą tylko naszego zdrowia, ale wpływają też na świat zwierząt. Uczniowie malowali kartki techniczne kolorowymi kredkami pastelowymi, po czym piękne, kolorowe rysunki musieli zakryć czernią. To uświadomiło im jak zły wpływ mają samochody na naturę.

 

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj