Nasza szkoła w projektach:

MicrosoftTeams-image_(1)

Laboratoria Przyszłości

logo archimedes

innowacje pedagogiczne_1

 

SWIETLIK

1

 

logo instaling

1

Early Stage

Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Akademia Świetlicowa. Świetliczaki na tropie...kolorów Świata" - Grupa Tropiciele 2022/2023

Moduł I NIEBIESKI - Europa: Wielcy malarze

Nasza świetlica rozpoczęła  udział  w 3 edycji  ciekawego   projektu edukacyjnego . Grupa Tropiciele tym razem uczestniczy w Ogólnopolskim   Projekcie Edukacyjnym   pt. Świetliczaki   na tropie … kolorów Świata. Poszczególne moduły w tym projekcie mają swoje barwy, które symbolizują kontynenty. Moduł I dotyczy Europy. Pierwsze zajęcia   z projektu wzbogaciły   wiedzę uczniów na temat   malarstwa i   wielkich malarzy z Europy. Dzieci chętnie wysłuchały  ciekawostek z życia Olgi Boznańskiej, Leonarda Da Vinci i Vincenta Van Gogha. Obejrzeliśmy też znane obrazy tych malarzy w prezentacji multimedialnej.  W kolejnym etapie zajęć dzieci malowały wybrany przez siebie obraz rozwijając sprawność manualną oraz kreatywność. Wszystkie prace były piękne   i znalazły się na świetlicowej wystawie . Po zakończeniu zajęć, niektóre dzieci stwierdziły   nawet , że w przyszłości chciałyby zostać malarzami.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj