MicrosoftTeams-image_(1)

SWIETLIK

logo instaling

Early Stage

Spotkanie autorskie z pisarką i poetką dla dzieci panią Niną Opic

Pogodną piosenką i w kolorowym kapeluszu przywitała naszych drugoklasistów pani Nina Opic, pisarka i poetka dla dzieci, na spotkaniu zorganizowanym przez nauczycieli – wychowawców świetlicy szkolnej.

Po tak miłym i niekonwencjonalnym przywitaniu się z dziećmi pani Nina, autorka m. in. „Niebieskiego koralika” oraz „Kłapcia i jego ferajny”, opowiedziała o swojej twórczości, pracy ze studentami, działalności teatralnej w filii Przybyszówka Rzeszowskiego Domu Kultury oraz zaprezentowała fragmenty swoich utworów a także pochwaliła się ważną w jej życiu nagrodą – odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.

W czasie spotkania nasi uczniowie mogli zabawić się w dziennikarzy przeprowadzających wywiad z panią Niną, zaś zwieńczeniem spotkania były dedykacje wpisywane przez naszego gościa w książkach dzieci.