Archiwum SP 4-8 2022/2023

Gogle VR na lekcjach matematyki w klasach 6

Podczas ostatnich tygodni roku szkolnego uczniowie klas 6 naszej szkoły wykorzystywali po raz pierwszy na lekcjach matematyki gogle VR. Przy ich pomocy przenosili się w świat starożytnego Egiptu, atmosfery stadionu Bayernu Monachium a także szukali informacji o zwierzętach takich jak tarantula - wszystko przy pomocy nowo poznanych zagadnień jakim są równania. Podczas kolejnych zajęć uczyli się rozpoznawać i nazywać figury przestrzenne takie jak graniastosłupy, ostrosłupy, walce, stożki i kule.

Emocje, które towarzyszyły uczniom podczas korzystania z gogli VR i nauki ich obsługi można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

#LabolatoriaPrzyszłości #LabolatoriaPrzyszlosci @Laboratoria Przyszłości

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj