Archiwum SP 4-8 2022/2023

PROJEKT PRZYRODNICZY w klasie 4c

Klasa 4c miała za zadanie wykonać projekt pt.„ Mój pierwszy ogród" ,sadząc wybraną roślinę i obserwować ich wzrost. Następnie uczniowie przez 2 tygodnie prowadzili obserwacje i zapisywali widoczne zmiany rośliny w dzienniczku przyrodnika. Całość projektu dokumentowali, robiąc fotografie i opisy swoich roślin. Wcielili się w rolę przyrodnika na okres 2 tygodni i sami zobaczyli, że nie jest to proste zadanie wypielęgnować ładną roślinę – potrzeba czasu, odpowiednich warunków i wiedzy przyrodniczej. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów. Wierzymy, że ta pasja w nich nie zgaśnie.

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj