Archiwum SP 4-8 2022/2023

KONKURS CZYTELNICZY ROZSTRZYGNIĘTY!!!

Dnia 29 maja odbył się w naszej szkole konkurs czytelniczy W świecie lektur. Dedykowany do uczniów klas 4. Celem konkursu było: popularyzacja aktywnego i uważnego czytania ze zrozumieniem, rozbudzanie pasji czytelniczych i rozwijanie zainteresowań literaturą, podsumowanie omówionego w roku szkolnym 2022/2023 kanonu lektur szkolnych, literatury dziecięcej dla uczniów klasy czwartej.

Najwyższe wyniki uzyskali:

1 miejsce: Anna Mikulska klasa 4b
2 miejsce: Zofia Krawczyk klasa 4a
3 miejsce: Bartłomiej Kania klasa 4e

Zwycięzca otrzymał (cząstkową) ocenę celującą z języka polskiego, a laureaci drugiego i trzeciego miejsca ocenę bardzo dobrą. Wymienieni uczniowie otrzymali także nagrody książkowe. Każdy za udział został obdarowany dodatkowymi punktami.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie! :)