Archiwum SP 4-8 2022/2023

Kolejna edycja PIKNIKU RODZINNEGO już za nami!!!

Zdjęcia mówią same za siebie - widać, że wszyscy dobrze się bawili. Atrakcji nie brakowało, a obejście wszystkich przygotowanych stanowisk było nie lada wyzwaniem. A gdy ktoś podczas tej wędrówki stracił siły, to mógł je odzyskać na nowo po solidnej porcji pierogów i pysznych słodkościach przygotowanych przez naszą cudowną Radę Rodziców.

A na koniec – oj, działo się, działo - Bitwa Kolorów i solidny prysznic od naszych niezawodnych strażaków dopełnił dzieła. Zimna woda musiała ostudzić emocje, które sięgnęły zenitu podczas losowania 2 głównych nagród – voucherów upominkowych do sklepu rowerowego ufundowanych przez firmę developer DOMEA.

Dziękujemy wszystkim firmom i instytucjom, które wspomogły szkołę w organizacji tak dużego przedsięwzięcia.   

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Do zobaczenia na kolejnym pikniku już za rok     

                                                                                           
Nasza szkoła w projektach:

 

sko_logo

logo 1

logo

 

lisek ibisek

program_logo

logo

 abp-logo-2021

bajki bez barier swiatelko fundusz

Logo_KAMELEON

logo_proj